Kryesore » 2012 » Mars » 13
Ministri i MBPZHR-së, Blerand Stavileci dhe kryetari i OEK-ut, Safet Gërxhaliu, sot kanë vizituar kompleksin "Nëna Naile” në fshatin Kllokot, përkatësisht pronarin Sabri Novosella dhe fermën tij "Driloni” në fshatin Sllatinë të Vitisë, njoftohet nëpërmjet një komunikate.Bujqësia është e ardhmja e vendit tonë, ka thënë Stavileci, duke iu referuar jo vetëm faktit që shumica e popullsisë jeton në zonat rurale, por edhe pjesës së madhe të banorëve të cilët me iniciativat ... Lexo më shumë »
Postuar nga: ksdardania | Data: 2012-03-13

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player